Moja misja

Moją misją jest pokazanie Ci, że właśnie TY możesz pozbyć się swojego obcego akcentu, nawet jeśli sam nie wierzysz, że można cokolwiek z tym zrobić. Uwierz, że można zrobić BARDZO DUŻO i to na wielu różnych płaszczyznach! Możemy osiągnąć poprawę o 10, 20, 50 lub 100% i niezależnie od tego, który stopień zmiany sobie zażyczysz to absolutnie będzie warto i znacząco zmieni to Twoje życie. A jeśli nie wierzysz w siebie to ja będę w Ciebie wierzyć aż do momentu kiedy postanowisz do mnie w tej wierze dołączyć 🙂

Moim obowiązkiem jest codzienna walka z niezliczonymi mitami i niesprawiedliwymi stereotypami, takimi jak:

Jesteś „za stary”, nie masz „słuchu muzycznego”, nie masz żadnego „językowego talentu”, „nie mieszkałeś za granicą’” lub „wcale tego nie potrzebujesz”.

Ponad 12 lat mojego doświadczenia w uczeniu akcentów angielskich, ponad 500 indywidualnych klientów i ponad 1000 grupowych uczniów pokazały mi dobitnie, że możemy ZAPOMNIEĆ o wyżej wymienionych mitach i traktować je jedynie jako ograniczające i niesprawiedliwe frazesy bezmyślnie powtarzane przez mniej ambitnych, mniej zdeterminowany oraz mniej wierzących w siebie niż Ty.

Mój cel to nakłonienie ludzi aby porzucili te krzywdzące i umniejszające stereotypy jakoby ich kraj pochodzenia, narodowość, kolor skóry lub rodzimy język w jakikolwiek sposób determinowały to, jak mogą mówić po angielsku.

Pracowałam juz z przedstawicielami ponad 20 narodowości i przeróżnych grup wiekowych (od 3 do 60 roku życia) zatem mogę z całą stanowczością stwierdzić, że wyżej wymienione aspekty nie mają ŻADNEGO ZNACZENIA jeśli podejmiesz odpowiednie kroki, jeśli wiesz jak pokierować swoją edukacją językową i jeśli wybierzesz odpowiednie ścieżki nauki. A moją rolą jest poprowadzenie Ciebie podczas całego procesu, pomoc w Twoim rozwoju i wsparcie kiedykolwiek tego potrzebujesz.

Moją aspiracją jest udowodnienie ludziom, że nawet jeśli mówili niepoprawnie po angielsku przez 20-30 lat to NIE JEST TO ISTOTNE ponieważ wiek jest tylko liczbą, która dla mnie jest bez żadnego znaczenia. Co jest ważniejsze to ile mamy czasu, jak bardzo pracowity i zdeterminowany jesteś i jak bardzo jesteś w stanie zaangażować się w proces nauki. Ja dam z siebie 100% a Ty?

NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA PROGRES, NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA ZMIANĘ!

Moim pragnieniem jest przełamywanie status quo, miażdżenie stereotypów i walka o niemożliwe. Pomagam ludziom z ograniczeniami komunikacyjnymi takimi jak seplenienie, jąkanie czy poważne zaburzenia neurologiczne oraz ludziom NIEDOWIDZĄCYM, NIEWIDOMYM oraz NIEDOSŁYSZĄCYM i nawet NIESŁYSZĄCYM. Przełamię to, co inni nazywają niewykonalnym i udowodnię Ci, że Twoje nowe zdolności mówienia pokonają wszelkie problemy czy ograniczenia.

Moją pasją jest urzeczywistnienie odwiecznych marzeń wielu ludzi. Pracuję z młodymi i starszymi ludźmi, ze zestresowanymi ludźmi biznesu i nonszalanckimi artystami, ze znanymi aktorami i niepewnymi uczniami liceum. Oni wszyscy albo marzą o wynegocjowaniu udanego kontraktu, wygraniu castingu i uzyskaniu pożądanej roli, sprawnym nakręceniu trudnego filmu, fantastycznym wywiadzie w języku angielskim, błyskotliwym przedstawianiu swoich publicznych wystąpień, dostania się na najlepsze światowe uczelnie lub… po prostu byciu zrozumianym przez innych mimo ograniczenia dotyczącego mowy lub słuchu. Nie ma nic, z czym nie mogłabym sobie poradzić, nie ma nic, czego się obawiam i uważam, że jestem w stanie pomóc każdemu.

Twoje marzenie jest moim marzeniem, Twój cel moim celem i staram się, abyśmy obydwoje osiągnęli spektakularny sukces.

Moją aspiracją jest pokazanie Ci JAK BARDZO MOŻNA POPRAWIĆ MOWĘ, JAK WIELE TECHNIK i metod posiadam by rozwiązać Twoje problemy, JAK WIELE mogę wymyślić specjalnie dla Ciebie jeśli jest taka potrzeba, JAK PRZYJEMNY I SPRAWNY ten proces może być i JAK SZYBKO możemy przekształcić go w niezapomnianą przygodę i cenne doświadczenie.

Transformowanie ludzkiej mowy to głęboki sens mojego życia. Ponieważ gdy zmienia się sposób mówienia to wówczas wszystko inne również się zmienia, zarówno na poziomie osobistym, zawodowym, umysłowym i emocjonalnym. Ludzie zyskują pewność siebie, która przyciąga innych, zdobywają magnetyzm i charyzmę, które ozdabiają ich niczym najcenniejsza biżuteria i zaczynają emanować ogromną energią, która sprawia, że promienieją i przyciągają innych. Ludzie podążają za świetnymi mówcami i pięknymi głosami. Świetni mówcy porywają tłumy.

Pozwól mi udowodnić sobie, że niemożliwe jest tylko w Twojej głowie, a MOŻLIWE to wyłącznie kwestia decyzji, którą musisz chcieć podjąć.

Zmień swój akcent i zmień swoje życie!
Pola Accent Maker – Voice and Accent Coach